radycyjnie jak  co roku kolejne spotkanie na Tłustym  Czwartku  zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Społeczno –Kulturalne i Koło Gospodyń  Wiejskich .

 Zaproszono przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich  z Jadownik ,Sterkowca ,Wokowic. Swoją obecnością zaszczycili nas  Pan burmistrz Miasta i Gminy Brzeska Tomasz Latocha  Pani radna Ewa Chmielarz – Żwawy, Pani przewodnicząca Rady Seniorów Maria Kądziołka, Pan sołtys Stanisław Pacura  z małżonką, Pan dyrektor szkoły Marek Kossoń . Obecność nam dopisała uczestniczyło ponad 100 osób .wystąpił kabaret Łabędzice w rolach głównych Jola Pacura i Urszula Halik  który cieszył się powodzeniem . Miło zostali zaskoczeni  goście wyborem  Miss  Wieczoru Wzięły udział Panie z zaproszonych  miejscowości w swoich oryginalnych strojach .Wyróżniono  4 osoby ,które otrzymały upominki za udział w konkursie .
Wystąpił też Król Julian ,który zachęcał panie do zabawy Panie z Stowarzyszenia i z Koła Gospodyń przygotowały poczęstunek, gorące danie ,upiekły ciasta.
Dekoracją Sali zajęły się Panie,  Agnieszka Lewandowska i Pani Iwona Tomasik ze swoją drużyną  – za to im bardzo dziękujemy!